אנחנו יזמי איקומרס בדיוק כמוכם!

לא נבנתה, היא נוצרה מתוך צורך אמיתי שלנו.

אנחנו בעצמנו מנהלים חנויות איקומרס בישראל, והבנו שאנחנו רוצים להפוך את העסק שלנו להיברידי – כלומר לפתוח עוד ערוצי מכירה באמצעות המרקטפלייסים המובילים בישראל.

ולכן החלטנו להרים את הכפפה וליצור פיתרון קל ומהיר לכל בעלי החנויות הדיגיטליות בארץ.

המשימה שלנו

למכור באתר משלנו זה מצוין, אבל כולנו יודעים את האתגרים שיש בדרך.

כבעלי חנויות אונליין, אנחנו צריכים לדאוג לשיווק של עצמנו, להביא את הטראפיק לחנות, לבנות אמון עם הלקוחות, להחזיר את הלקוחות בחזרה לחנות לאחר כל רכישה, לתת להם תחושת שייכות למותג, להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר וכן הלאה…

האתגרים בניהול חנות עצמאית הם רבים, והסיכון להתבסס רק על ערוץ מכירה אחד קיים שם ברקע כל הזמן.

המשימה שלנו לעזור לבעלי חנויות אונליין להעביר את העסק שלהם למודל היברידי, באמצעותו ניתן יהיה להתרחב לערוצי מכירה נוספים במרקטפלייסים הישראליים כדוגמת: שופרסל מרקטפלייס, סופר-פארם, וואלה שופס ועוד.

החזון שלנו הוא לאפשר לכל בעלי חנות איקומרס בישראל להגדיל את ערוצי המכירות באופן משמעותי - ובכך לשנות את תעשיית האיקומרס הישראלית!

למה?

אנחנו מאמינים שבעלי חנויות און ליין, יכולים להגדיל את המכירות ולחשוף את המוצרים שלהם לעיניים של מיליוני לקוחות ישראלים, בצורה קלה ופשוטה.

איך?

על ידי הצעת פתרונות מקיפים שיעזרו לבעלי חנויות און ליין לעבור למודל היברידי שבאמצעותו ניתן יהיה להתרחב לערוצי מכירה נוספים במרקטפלייסים הישראליים.

מה?

פיתחנו את GoHybrid שהיא מערכת קלה לתפעול שנותנת פתרון מקיף ומאפשרת לכם לנהל את פעילות המרקטפלייס, החנות וכל מה שבאמצע, במקום אחד וכל זאת תוך חיסכון משמעותי של זמן, משאבים וכסף.

הסיפור שלנו

כמידי יום שישי נפגשנו מספר יזמים למרק תימני בבית של דוד פופוביץ, באחד מהמפגשים האלה שמתחילים במרק ומסתיימים בסיעור מוחות קיבלנו החלטה להתחיל לסחור גם במרקטפלייסים בישראל, לאחר שעשינו מחקר גילינו שישנם אתגרים לא קטנים בסנכרון החנות שלנו למרקטפלייס כגון: העלאת מוצרים, סנכרון המלאי והמחיר, קבלת ההזמנה באתר וכדו' 

לאחר שהבנו את הבעייתיות שהינה גורפת לכל בעלי החנויות, החלטנו למצוא את הפיתרון לכך.

וכך נולדה

מה זה ?

GoHybrid היא פתרון מקיף, המאפשר לכם לנהל את פעילות המרקטפלייס, החנות וכל מה שבאמצע והכל במקום אחד.

המערכת נבנתה במטרה לייעל את כל ההתנהלות מול המרקטפלייסים

כל היבט במערכת שלנו הוא מהיר, יעיל ומעוצב על מנת לאפשר לכם לנהל את ערוץ המכירות שלכם במרקטפלייסים במקום אחד ובזמן קצר.

המערכת מחוברת מצד אחד למספר מרקטפלייסים בישראל כדוגמת: שופרסל, סופר-פארם, וואלה שופס ועוד ומהצד השני לפלטפורמות חנויות עצמאיות כדוגמת שופיפיי, ווקומרס, החנות האינטרנטית של ישראכרט ועוד

כלומר, מערכת GoHybrid תהיה סביבת העבודה המרכזית שלכם שממנה תוכלו לנהל את כל פעילות המכירות מהמרקטפלייסים השונים.


מוצרים שיועלו לחנות העצמאית שלכם יתעדכנו באופן שוטף ואוטומטי בתוך מערכת GoHybrid ומשם ישירות למרקטפלייסים שאליהם אתם מחוברים באמצעות המערכת.
כמובן שהכל עובד גם בצורה דו כיוונית כלומר הזמנות שיתקבלו במרקטפלייס תועברנה באופן אוטומטי ישירות לחנות שלכם שמחוברת למערכת GoHybrid.

עם מערכת GoHybrid כל דבר אפשרי, בין אם אתם מנהלים חנות של 5 מוצרים או מותג של אלפי מוצרים, המערכת תדע לייעל עבורכם את התהליכים ולרכז הכל במקום אחד.

מי אנחנו?

זיו גליצקי

Founder & COO

דוד פופוביץ'

Founder & CEO

קחו את העסק שלכם לשלב הבא - תהפכו להיברידים!